Profesionál pre Váš výnimočný deň. Na svadby,oslavy, stužkové,plesy, výstavy,interiérové a exteriérové výzdoby…

zdenkakopernicka@gmail.com

Kontakt
Facebook
Instagram
Image Alt

REFERENCIE

Vaše ohlasy na našu prácu

Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za rozprávkovú svadbu. Všetko ste to nachystali nad moje očakávania. Výzdoba aj Catering boli skvelé. Som šťastná. Ďakujeme.

Marcelka Magátová –Šimunová

Ďakujeme za kráásnu výzdobu a výborné jedlo. Úplne všetko bolo perfektné od kytice, kostola , svadobné auto , no a sála ma celkom očarila. Veľké ďakujeme!!!

Dajana Belianská Kavečková

Môžem len dodať, že aj spolupráca s Vami je úžasná. Bolo mi potešením pracovať s touto skvelou ženou, na ktorej vidno, že ma svoju prácu naozaj veľmi rada.

Romana Dobiašová

Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za rozprávkovú svadbu. Všetko ste to nachystali nad moje očakávania. Výzdoba aj Catering boli skvelé. Som šťastná. Ďakujeme.

Marcelka Magátová –Šimunová

Ďakujeme krásne všetko bolo skvelé, jedlo všetkým chutilo, výzdoba krásna , tip top . Určite budem dalším nevestičkam odporúčať.

Miriama Falb

Monika Magušin Janošiová

Dakujeme dievcatam timu saxana za vyzdobu...zo skaredeho kačatka dokazali vyrobit krasnu labut a nasa svadba tym vyznela luxusnejsie a zaroven ja ako nevesta som nemala s nicim starosti co mi velmi vyhovovalo...staci povedat predstavu a nechat volnu ruku,ony presne vedia co robit...este raz velke Dakujem.

Romana Dobiašová

Môžem len dodať, že aj spolupráca s Vami je úžasná. Bolo mi potešením pracovať s touto skvelou ženou, na ktorej vidno, že ma svoju prácu naozaj veľmi rada.

Magdaléna Preťová Náhlovská 

Dakujeme p. ZDENKA za krasnu vyzdobu, ochotu a flexibilitu. Opäť ste prejavili svoju vysoku profesionalitu a to, ze Vasa praca nie je zamestnanie, ale koniček. Odporúčam všetkým budúcim nevestám.

Mariana Hunková

Zdenka chceme sa ešte raz veľmi poďakovať Za ten krásny a hlavne nezabudnuteľný deň ktorý bol dokonalý . Výzdoba nádherná presiahla naše očakávania, jedlo vynikajúce personál úžasný , prosto to bolo na 100%. Dakujeme

Dominika Bímová Tvrdikova

Tvrdikova-Bola som velmi spokojna ,ochotný prístup,výborné jedlá,nadsenie, výzdoba ani nehovorím,všetkým odporúčam svadby saxana event catering !

Hanka Lidajová

Chceme sa Vám poďakovať za profesionálny prístup a dokonalú výzdobu. Všetci sme boli veľmi milo prekvapení. Budem len odporúčať.

Magdaléna Preťová Náhlovská

Bolo to nad moje ocakavania - krasne, jemne, uzasne. Dakujeme a prajeme vela tvorivych napadov a same spokojne nevesty a svadobne maminy.

Martina Ondrušova Jakubikova

Ďakujeme ešte raz za nádherný svadobný deň. Odporúčam všetkým.

Lenka Báleková

všetko bolo dokonalé, výzdoba, jedlo bolo úžasné, milý a pozorný personál, ktorý sa popasoval dokonca s ťažkou tortou, ďakujem.

Peter

nádherná výzdoba mojej 60-tky. Ďakujem.

Dobrovič

Veľmi pekne ďakujeme za všetko. Bolo to prekrásne a každom detaile. Krásne to ladilo v hudobnom duchu aj ti kytice, no všetko. Ďakujeme.

Dominika Bímová Tvrdikova

Bola som velmi spokojna ,ochotný prístup,výborné jedlá,nadsenie, výzdoba ani nehovorím,všetkým odporúčam svadby saxana event catering !

Zuzana Piterková

Zdeni je to nádhera,ste velmi šikovné a držím vám palce nech sa vám darí aj nadalej...

Jana Šimkova

Bolo to krásne, šikovné ručičky Zdenky a jej tímu Saxana.

Michaela Kivader Balazova

obrovske podakovanie SUPER ZIENKE ZDENKE a salonu Saxana za DOKONALU a naaaadhernuuu vyzdobu robenu z lasky. Kazdy detail bol dokonaly a bezchybny! Vsetci sme boli v uzase a hlavne ja dakujem z celeho ❤️ za vasu obrovsku pomoc a ochotu. ESTE RAZ VELKA OBROVSKA VDAKA! Bez Vas by som to nezvladla cmuuuuuuukĎakujeme Vám krásne, celé to bolo úúplne že ? mlado,veselo,živo...I ❤my