Naše služby

Pozrite si ponuku našich služieb a môžete si nás rezervovať.

  • Vždy si na vás nájdem čas a pripravím návrh podľa toho, o čom sa rozprávame, o vašich snoch a predstavách, aby ste bola spokojná nielen Vy, ale aj Vaši hostia. A keď sa po rokoch stretnete, si zaspomínate na Váš krásny svadobný deň.

 * Pri realizácii interiérových ale i exteriérových dekorácií kladiem dôraz na detaily a vždy som súčasťou profesionálneho realizačného tímu. 

 * Živé kvety by mali byť samozrejmosťou a nemali chýbať na žiadnej svadbe ani oslave. Tieto vám naaranžujeme vždy z čerstvo dovezených kvetov priamo z Holandska. Ako inak - podľa vašich predstáv, a módnych trendov.

 * Catering je súčasťou každej slávnostnej udalosti. Tu si dávame pozor na to, čo vám chutí, kto je vegetarián, alebo potrebuje stravu prispôsobiť svojmu zdravotnému stavu. Sme profesionálny tím ľudí, ktorým záleží na vašej spokojnosti a preto snáď ani nemusím pripomínať, že jedlo pripravujeme vždy z čerstvých surovín. (My to, čo navaríme predsa tiež jeme). Vždy som súčasťou profesionálneho tímu tak, aby som Vám bola celý čas oporou.

 * Svadobný koordinátor – kto je táto osôbka na vašej svadbe ? Táto žena či muž, koordinuje celý Váš slávnostný deň. Kedy a kam teraz ísť, čo bude nasledovať, kedy ísť do kostola aby ste nezmeškali vlastnú svadbu, kam dať kvety od svadobčanov pri kostole, až po ukončenie samotnej slávnosti. V tento deň je koordinátor súčasťou vašej rodiny. ( Svadobný koordinátor NIEJE Starejší )

* Starejší sa postará o kvalitnú zábavu všetkých svadobčanov, nasvieti sálu a šikovný starejší sa postará aj o hudobnú produkciu. Pozná všetky ľudové trdície a zvyky. 

 * Pre vás, čo máte šikovné ruky ale aj čas, tu máme Wedding požičovňu. Tá nie je určená len pre nevesty, ale aj pre maturantov, organizátorov plesov, či pre firemné oslavy a rauty.

 * Mnoho ľudí žije v dnešnej dobe v zahraničí, rodinu však majú tu, doma v rodnom kraji a tu sa chcú a zosobášiť. Výber vhodných priestorov podľa štýlu svadby a počtu hostí je dobré si nechať predstaviť od človeka, ktorý dobre pozná okolie a danú lokalitu.

 * S realizáciou obradu vonku, máme bohaté skúsenosti a dnes nieje žiadnou novinkou. Treba mať však na pamäti náhradný plán v prípade nepriaznivého počasia. Ale povedzme si úprimne, každá takáto svadba je veľmi romantická a výnimočná pre všetkých zúčastnených.

 

* Na čom sa odviezť na obrad? Možností je veľa. Niekto dáva prednosť vysoko romantickému koču s koňmi, niekto limuzíne a niekto sa chce odviezť na staručkom veteránovi. Podľa toho na čom sa mladomanželia odvezú, sa rieši aj samotná výzdoba vozidla ktorú vám vyrobíme priamo na mieru.

  

* Pri výzdobe kostola si dávame záležať na štýle a farebnom zladení interiéru. Zvlášť kladieme dôraz a dôslednosť pri umiestnení a upevnení dekorácií a na to, aby sme nič nepoškodili. Interiér kostolov zdobíme výlučne zo živých kvetov a to na tie miesta, ktoré sú na to určené.

 {gallery}gallery/kostol{/gallery)

* Organizovanie výstav, rôznych kultúrnych a spoločenských udalostí riešime podrobne s objednávateľom konkrétneho podujatia s prihliadnutím na priestor v ktorom sa organizuje.

{gallery}gallery/vystavy{/gallery}

planovac banner

Novinky emailom.
Prihláste sa pre odber noviniek.
Nebojte sa, žiadny SPAM od nás nedostanete. Informácie posielame len v rámci našich noviniek :).